Motorické rošty

Zdravý spánek, dokonalá relaxace. To vše díky motorickému roštu CMT - 1.

Lamely roštu jsou uložené ve speciálních kaučukových pouzdrech, které zaručují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Lamely jsou v krajích a v hrudní zátěžové oblasti spojeny k sobě, tím je zajištěna dostatečná pevnost a pružnost.

Motorové rošty mají dva výkonné motory a nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou, a v poloze vsedě slouží rošty jako sedačka. Polohováním docílíme optimální relaxační polohy ke čtení nebo sledování televize. Motorové rošty mají záložní zdroj - 9V baterii umožňující vrácení roštů do původní polohy v případě výpadku elektrického proudu. Motory dodává dánská firma LINAK.

Vysoká nosnost - až 150 kg.                 Vhodný pro pěnové a latexové matrace.

Uvolnění zad - nadzvedněte záda i nohy do střední polohy roštu - tím uvoníte páteřní kanálek - poleví bolest zad (i nohou).

Řešení cévních obtíží.      Uvolnění nohou.        Řešení dýchacích obtíží.

Rošt CMT-1 je vhodný pro spánek, relaxaci i léčení. Je určený také pro všechny s jakýmkoliv postižením nebo pohybovým omezením. Díky motorickému roštu a jeho polohování je snadná péče o pacienty či seniory.

ROZMĚR ROŠTU je vždy o 4 cm kratší a o 1 cm užší. Rozměry které uvádíme v letácích (ceníku) jsou dle matrací.

Kontakt

CMT CZ s.r.o. Nová ulice 68, Střelice 66447 Provozovna: Nádražní 692/80 Klobouky u Brna 691 72 Marek Procházka: 774666610
Petra Chromá: 777253359
cmtcz@seznam.cz